بلیط هواپیما شیراز

جهت خرید بلیط شیراز و رزرو بلیط چارتری کلیک کنید

بهشت گمشده ایران:

بلیط شیراز

با توجه به غنای کشور ایران از نظر گردشگاههای زیبایی که در مناطق مختلف کشور وجود دارد، چندین مکان در بین مردم به عنوان بهشت گمشده مشهور هستند منتهی اصلی ترین آنها تنگ بستانک یا بهشت گمشده، قطعه‌ای از بهشت است که در شمال غربی شیراز در شهرستان مرودشت قرار گرفته و همه ساله میهمانان و مسافران زیادی را از نقاط مختلف کشور به سوی خود فرا می‌خواند.

بلیت شیراز

دلیل نامیدن آن به بهشت گمشده زیبایی انبوه درختان و پرآبی رودخانه‌هایش  است که چشم هر بیننده ای را می‌نوازد و میهمانان را محو تماشای مناظری میکند که حقیقتا شاید در هیچ کجای این کره خاکی قابل رویت نباشد.

چارتر شیراز

انبوهی درختان در پاره‌ای ازمناطق بهشت گمشده چنان زیاد است که به سختی می توان نور آفتاب را از میان شاخ و برگ درختان دید. 
بهشت گمشده یکی از پرباران‌ترین مناطق استان فارس میباشد.

شیراز چارتری

تنگ بستانک یا همان بهشت گمشده دره زیبایی است که جهت امتداد آن شرقی غربی است و صخره‌های عمودی و مرتفع دو طرف آن را دربرگرفته است. 
از ویژگی‌های آن بستر سنگی کف دره است که رویشگاه درختان چنار، گردو و گیاهان سایه پسند است.

تور ارزان شیراز


دریاچه پشت سد دارای  آب شیرین و زیستگاه ماهیان بومی و کپور پرورشی است و پرندگان زیادی نیز در فصول سر به این دریاچه مهاجرت مینمایند.

چارتر
پوشش گیاهی منطقه شامل پسته و بادام و جامعه بلوط است ودرختان و درختچه‌هایی از قبیل کیکم،زرشک،شیرخشت،بنه،چنار و گیاهان مرتعی از قبیل خارشتر،شیرین بیان،درمنه،گون و گرامینه را دارا می‌باشد. 

بلیط هواپیما شیراز
حیوانات منطقه ، کل و بز،خرس قهوه‌ای،سمور،گرگ،روباه،شغال ،کفتار و خرگوش هستند و پرندگان منطقه نیز شامل کبک ، تیهو، کبوتر، فاخته، خروس کولی، دارکوب ، عقاب و لاشخور است.

 fgdx advhc

در این منطقه روستاهای زیبایی مانند ساران و کهکرون با چشمه های زیبا و سابقه ای هزاران ساله نیز وجود دارند که از جاذبه های این منطقه می باشد.

البته با توجه به جاذبه های زیاد گردشگری که در خود شهر شیراز موجود میباشد مانند سعدیه و حافظیه و باغ ارم و ... و تخت جمشید در خارج شهر، اکثر مسافرین برای دیدن آنها برنامه ریزی میکنند و طبیعتا زمان سفر آنها سپری میشود و شاید خیلی از مسافرین از دیدن این موهبت الهی محروم بوده اند.

لذا پیشنهاد میشود حتما یک روز اضافی در سفر خود به شیراز برای دیدن این منطقه زیبای گردشگری در نظر بگیرید.

 

جهت خرید بلیط شیراز و رزرو بلیط چارتری کلیک کنید

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید